Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
област Добрич, гр. Каварна
89 700 €
175 437.95 лв.

(954 €, 1 865.86 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
Публикувана в 13:52 на 30 април, 2026 год.
Обявата е посетена 69 пъти.
Площ:
94 m2
Етаж:
5-ти от 6
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2009 г.

Описание на имота:

За повече информация обадете ни се на тел: 0882 817 467 или 052 813 703 и цитирайте референтния номер на имота: Vna 90190.

Отговорен брокер: Калин Чернев

Предлагаме за продажба просторен и напълно обзаведен тристаен апартамент, разположен в добре поддържания комплекс Kavarna Hills, в крайбрежната зона на град Каварна. Имотът се намира само на няколко минути пеша от плажа, в непосредствена близост до яхтеното пристанище, ресторанти, магазини и развлекателни заведения, което го прави изключително подходящ както за почивка, така и за инвестиция.

Апартаментът е позициониран на пети етаж от шестетажна сграда и предлага обща площ от 86.48 кв.м плюс 7.88 кв.м общи части. Пространството е добре организирано, с комфортна жилищна среда и приятна атмосфера, подходяща за целогодишно ползване или отдаване под наем.

Разпределение
Просторна дневна с кухненски бокс
Две самостоятелни спални
Баня с тоалетна
Две тераси с гледка към вътрешен двор с басейн и морето

Жилището се предлага напълно обзаведено и оборудвано, като всички мебели и електроуреди са включени в продажната цена. Това позволява незабавно нанасяне или стартиране на отдаване под наем.

Към имота има мазе с площ 3.87 кв.м, както и паркомясто, което е сериозно предимство за района.

Комплексът се отличава с отлично поддържана среда и предлага на своите обитатели два открити басейна, детска площадка и красиво озеленени площи, създаващи усещане за ваканционен комфорт.