Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
област Добрич, гр. Каварна
129 000 €
252 302.07 лв.

(1 040 €, 2 034.06 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
Публикувана в 16:52 на 15 април, 2026 год.
Обявата е посетена 165 пъти.
Площ:
124 m2
Етаж:
2-ри от 4
Строителство:
Тухла, Не е въведен в експлоатация

Описание на имота:

За повече информация обадете ни се на тел: 0882 817 467 или 052 813 703 и цитирайте референтния номер на имота: Vna 90039.

Отговорен брокер: Калин Чернев

Предлагаме за продажба готов за нанасяне тристаен апартамент в затворен комплекс Калиакрия Ризорт, разположен на първа линия от морето. Имотът предлага невероятни гледки към вътрешния двор с басейн и към морето, с живописни панорами към голф игрището Трейшън Клиф на Гари Плеър и залива на Каварна, който се простира от нос Калиакра до Албена и Златни пясъци.

Апартаментът (124.34 кв.м.) е разположен на 2/4 етаж и се състои от:
предверие
дневна с кухненски бокс
две спални
килер
две бани с тоалетна
голяма тераса към дневната и едната спалня

Жилището е напълно обзаведено и оборудвано, което го прави готово за незабавно ползване. Апартаментът е качествено завършен с PVC дограма, стени с латекс, климатици и камина за отопление, както и окабеляване за интернет, СОТ и кабелна телевизия.

Комплексът предлага разнообразие от удобства:
свободно паркиране в комплекса

Калиакрия Ризорт се намира само на 55 км северно от гр. Варна и на около 45 минути от международното летище. Известните черноморски курорти Балчик и Каварна са също наблизо, а курортът Албена е на 15 минути с кола. В района са налични: СПА център, тенис кортове, както и отлични условия за яхтинг, гмуркане, голф, лов и риболов.