Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
област Варна, с. Аспарухово
150 000 €
293 374.50 лв.

(2 027 €, 3 964.47 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
Публикувана в 17:50 на 12 май, 2026 год.
Обявата е посетена 19 пъти.
Площ:
74 m2
Етаж:
9-ти от 9
Строителство:
Тухла, Не е въведен в експлоатация

Описание на имота:

За повече информация обадете ни се на тел: 0882 817 470 или 052 813 703 и цитирайте референтния номер на имота: Vna 90274.

Отговорен брокер: Анна Ицова

Предлагаме за продажба стилен двустаен апартамент с прекрасна морска панорама, разположен в луксозния комплекс от затворен тип Варна Саут Бей / Varna South Bay един от най-предпочитаните комплекси на първа линия море във Варна.

Комплексът се намира в кв. Аспарухово, на самия морски бряг, разположен върху склон с впечатляващи панорамни гледки към Варненския залив и града. Вечер гледката към светлините на Варна създава неповторима атмосфера на уют и спокойствие. Само на минута пеша се намира просторният плаж, а в непосредствена близост е зеленият парк Аспарухово , подходящ за разходки, спорт и отдих.

Апартаментът е разположен на последен 9-ти етаж и е с обща площ от 74 кв.м. (68 кв.м. чиста площ + 6 кв.м. общи части). Жилището се предлага завършено до ключ, с функционално разпределение:
входно антре
светла дневна с кухненски бокс и вградена кухня
уютна спалня
оборудвана баня с тоалетна
просторна обща тераса с излаз от двете стаи

Апартаментът е оборудван с климатици и в двете помещения, а от терасата се разкрива красива гледка към морето и комплекса.

Варна Саут Бей/Varna South Bay е уникален по рода си затворен комплекс с множество екстри и удобства, както и прекрасно местоположение. Изграден е от 16 долепени сгради, където са разположени общо 420 апартамента с площ от 60 кв. м. до 300 кв. м. и съответно с една, две и три спални, както и мезонети.