Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
област Бургас, гр. Созопол
154 000 €
301 197.82 лв.

(2 750 €, 5 378.53 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
Публикувана в 17:49 на 20 април, 2026 год.
Обявата е посетена 86 пъти.
Площ:
56 m2
Етаж:
2-ри от 4
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

За повече информация обадете ни се на тел: 0882 817 497 или 056 828 449 и цитирайте референтния номер на имота: BS 90066.

Отговорен брокер: Павел Раванов

Предлагаме за продажба отличен двустаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните ваканционни комплекси по Южното Черноморие Green Life Resort, в гр. Созопол.

Комплексът се намира на първа линия от морето и разполага със собствен плаж с фин пясък, шезлонги и чадъри, съчетавайки комфорт, природа и разнообразие от удобства.

Жилището е разположено на 2-ри етаж от 4 и предлага функционално разпределение:
антре
дневна с кухненски бокс
спалня
баня с тоалетна
тераса

Апартаментът се предлага обзаведен и оборудван, готов за незабавно ползване или отдаване под наем.

Комплексът впечатлява с богата инфраструктура и разнообразие от удобства:
24-часова охрана и рецепция
ресторант с външна градина и лоби бар
няколко външни басейна за възрастни и деца
фреш бар
таласо и СПА център
магазини и търговски обекти
детски площадки и спортни зони
конферентна зала

Мини курортът е заобиколен от богато озеленени площи и водни пространства, като басейните са с обща площ около 600 кв.м и се отличават с водопади, водни барове и детски атракции.

Локацията предлага бърз достъп до центъра на Созопол, както и до Бургас и международното летище (на около 30 км).

Имотът е отличен избор както за ваканционен дом, така и за инвестиция с висок потенциал за отдаване под наем.